دستگاه لیزر هورتانسیا ( ادریسی یا هفت رنگ

ادریسی یا هورتانسیا
hydrangea
این گیاه متعلق به خانواده Hydrangeacea و مستقر ژاپن و چین است . برخی نوع ها به صورت درختچه زینتی و برخی ها به صورت دستگاه لیزر دانی و باطن منزل ای مراقبت میگردند . یکی‌از ویژگی های با اهمیت هورتانسیا که دربین پرورش دهندگان آن اساسی است , تغییر و تحول رنگ دستگاه لیزر های این گیاه است .
برگ های آن پهن و به شکل تخم مرغ با کناره دندانه دار است .
برگ ها متقابل بوده و جوانه های دستگاه لیزر و برگ خواص سمی دارااست و سبب آماس پوست میگردد . پیشنهاد میشود که به هنگام کار با این گیاه از دستکش به کارگیری فرمایید .
نصیب ذیل برگ در بعضی از گونه ها صاف و در بعضی دیگر کرکدار است .
هورتانسیا در فصل تابستان پرورش رویشی داشته و در پائیز با کاهش دما , جوانه های دستگاه لیزر تکامل یافته و در فروددین ماه به دستگاه لیزر می نشیند . البته زمانه دستگاه لیزر دهی آن قابل تهیه است .
در دماهای بالاتر از ۲۰ مرتبه و قلیل تر از ۱۲ سکو تشکیل جوانه های دستگاه لیزر کاهش می یابد .
دستگاه لیزر های هورتانسیا به رنگ های سپید , صورتی , آبی رنگ و بنفش هستند . ولی آنچه تحت عنوان دستگاه لیزر مشهود است کاسبرگ رنگی آن است و در حقیقت دستگاه لیزر برگ ها غیر قابل تشخیص میباشند .
در هورتانسیا برای این که دستگاه لیزر های درشت و باکیفیت داشته باشیم باید تعداد ساقه ها را معدود کنیم یا این که به اصطلاح انها را هرس نمائیم .
دستگاه لیزر آذین آن از دسته دیهیم است . یعنی دستگاه لیزر ها از قسمت های متعدد یک محور برخاسته و در سطح نیز مقدار می گردند .
میوه قهوه ای رنگ آن , مدور و دندانه دار است .
هورتانسیا نیاز به خاک قوی و دارنده زهکش دارد . یعنی خاکی که دارنده اختلال و فرج دوچندان و سبک باشد .
هورتانسیا رطوبت پسند است . به آب پاشی منظم نیاز داشته و تراز خاک نباید کم آب شود .
خوبتر است دستگاه لیزر دان آن را در محل نصفه سایه و آفتابی در اختیار بگذاریم &# طریق دستگاه لیزر شیپوری ;